Przyznali Certyfikaty dla Solidnych Firm w Świętokrzyskiem 
(2009-02-03) Echo Dnia

wróć do listy artykułów
W poniedziałek w Urzędzie Wojewódzkim odbył się po raz siódmy finał regionalny programu gospodarczo-konsumenckiego Solidna Firma dla województwa świętokrzyskiego, na którym przedstawiono laureatów kolejnej edycji.

Piotr Kossakowski, sekretarz kapituły programu, podkreślił rangę tegorocznych wyróżnień i fakt, że niełatwo być solidną i rzetelną firmą w trudnym obecnie okresie kryzysu gospodarczego. W tym roku gratulacje, życzenia i certyfikaty z rąk wicewojewody Piotra Żołądka i członka kapituły Eugenii Tymienieckiej odebrali: Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o. ze Starachowic, Firma Handlowo-Usługowa Sprzętkom ze Staszowa, Paleo-3 z Kazimierzy Wielkiej, PPUH Perfopol Sp. z o.o. ze Starachowic, Pretorius Sp. z o.o. z Kielc, Targi Kielce Sp. z o.o. z Kielc, Zakład Armatury Chemar Sp. z o.o. z Kielc, Zakłady Mechaniczne Bifamet Sp. z o.o. z Jędrzejowa.


Program Solidna Firma wspiera i promuje uczciwe firmy, zarazem poddając je weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw. Corocznie nagradza certyfikatami Solidna Firma, potwierdzającymi wiarygodność firmy jako rzetelnego płatnika.


Biorą w nim udział firmy, które prowadzą działalność od co najmniej dwóch lat i terminowo rozliczają się z kontrahentami i pracownikami, na czas regulują podatki, cło, należności wobec ZUS, spłacają kredyty, nie są karane sądownie za nieuregulowane należności, przestrzegają prawa pracy i zasad BHP, a także przestrzegają praw konsumenta.


Uczestnicy programu mogą liczyć na bezpłatne pakiety reklamowe, promocję w prasie ogólnopolskiej i lokalnej, telewizji oraz akcjach outdoorowych, udział w szkoleniach i seminariach, nawiązują nowe kontakty biznesowe, mają wstęp do programów dofinansowanych z funduszy Unii Europejskiej. Najsolidniejszym kapituła przyznaje prestiżowe certyfikaty Solidna Firma, poświadczające rzetelność i wiarygodność firmy.

Marzena Smoręda

wróć do listy artykułów
wróć na stronę główną

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich finansów

Pretorius - Kalkulator

Sprawdź czy nie tracisz każdego dnia

Należymy do organizacji:

Strona główna | Bezpieczne finanse | Licytacje | O firmie | Kariera | Kontakt