Pretorius – nowatorska windykacja 
(2012-05-25) Echo Dnia

wróć do listy artykułów

Kielecka spółka Pretorius otrzymała nagrodę NOVATOR 2011, przyznawaną przez Staropolską Izbę Przemysłowo – Handlową dla liderów innowacyjności.

Pretorius świadczy usługi windykacyjne, detektywistyczne i prawne. Wiodąca usługa firmy to windykacja należności, którą spółka wykonuje na terenie całego kraju. Uzupełnieniem windykacji jest cały wachlarz usług, począwszy od prewencji windykacyjnej i wywiadu gospodarczego, przez obsługę prawną związaną z dochodzeniem roszczeń przed sądem tradycyjnym i elektronicznym (tzw. EPU lub e-sąd), kończąc na działaniach detektywistycznych licencjonowanych przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.
Nagroda NOVATORA 2011 to kolejne z wielu wyróżnień, jakie Pretorius uzyskał za swoją działalność. W styczniu 2011 roku Kapituła Programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" przyznała spółce certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play 2010", Pretorius może też pochwalić się certyfikatem Solidna Firma i Medalem Europejskim.


- W swojej działalności przede wszystkim staramy się pomagać ludziom - zarówno wierzycielom, którzy mają problemy z odzyskaniem swoich należności, jak i tym, którzy z różnych przyczyn znaleźli się w trudnej dla siebie sytuacji i trafili do nas jako dłużnicy. Obu tym grupom gwarantujemy skuteczne rozwiązanie ich problemów i pogodzenie racji każdej ze stron, co przy fachowej pomocy Pretoriusa, jest naprawdę możliwe – tłumaczy Krzysztof Sołkiewicz, prezes Pretoriusa.


Pretorius, który ma swoją główną siedzibę w Kielcach, działa na terenie całego kraju. Profesjonalna kadra i nowoczesne rozwiązania informatyczne, a także obowiązujące w spółce procedury zapewniają nie tylko najwyższy poziom usług, ale także całkowite bezpieczeństwo i poufność wszystkich danych, przekazanych przez klientów.

wróć do listy artykułów
wróć na stronę główną

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich finansów

Pretorius - Kalkulator

Sprawdź czy nie tracisz każdego dnia

Należymy do organizacji:

Strona główna | Bezpieczne finanse | Licytacje | O firmie | Kariera | Kontakt